सरकार आफैंले आचारसंहिता उल्लंघन गर्‍योः केपी ओली

काठमाडौं । एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकार आफैले आचारसंहिता उल्लंघन गरेर कानुनी शासनको खिल्ली उडाएको आरोप लगाएका छन् ।

काठमाडौमा शनिबार भएको एक कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष ओलीले निर्वाचनको मौन अवधी सुरु भैसक्दा पनि उच्च पदस्थ कर्मचारी सरुवा बढुवा गर्ने, विभिन्न आयोजनाको ’boutमा दुरगामी असर पार्ने खालका निर्णय गरेर सरकारले आचारसंहिता उल्लंघन गरेको बताए ।

कार्यक्रममा अध्यक्ष ओलीले सरकारले आचारसंहिता उल्लंघन गरेको थाहा पाउदा पनि कारवाही गर्न नसकेर निर्वाचन आयोग सरकार अगाडि निरिह बनेको समेत बताउ ।

सरकार र निर्वाचन आयोगको कारण निर्वाचन स्वतन्त्र र निष्पक्ष हुनेमा शंका रहेको अध्यक्ष ओलीको भनाइ छ । कार्यक्रममा अध्यक्ष ओलीले देशलाई माया गर्ने, बिकाशप्रेमी एक हुनुपर्ने भन्दै सबै बाम गठबन्धनमा आउन आग्रह गरे । पहिलो चरणको निर्वाचन हुने विभिन्न ३२ जिल्लामा मतदान पूर्वको तयारी पूरा भइसकेको छ ।

    रारा सञ्चार अनलाइन नेपाल सरकारको आधिकारिक निकायमा दर्ता भएको रारा सञ्चार अनलाइन मिडिया प्रा.ली द्वारा सञ्चालित आधिकारिक न्युज पोर्टल अनलाइन हो । यहि सञ्चार गृह द्वारा सञ्चालित कर्णाली अनलाइन पनी आधिकारीक न्युज पोर्टल अनलाइन हो । हामीलाई फेसबुकमा तलका लिकंबाट फ्लो गर्नुहोला ।
    रारा सञ्चार अनलाइनः यहाँ
    कर्णाली अनलाइनः यहाँ

You May Also Like