पारस शाहको यो हर्कतपछि उनकै समर्थकले भने,‘आज बाट म उनलाई घृणा गर्छु’

काठमाडौँ । पुर्व राजकुमार पारस शाहको पछिल्लो सोशल मिडिया प्रोफाइललाई लिएर उनका फ्यानहरु पनि निराश भएका छन् । सोनिका रोकायासँगको तस्बिर आफ्नै फेसबुक प्रोफाइलमा राखेपछि पूर्व राजकुमारका समर्थकहरू र शुभचिन्तकहरूलाई निराश भएका हुन् ।

उनले सोनिका रोकायासँगको प्रोफाइल फोटो आफ्नो फेसबुकमा राखेपछि उनी पुनः विवादमा आएका हुन् । यद्यपि उनी’bout धेरै यूट्यूब भिडियोहरूले अफवाह फैलाउने काम गरेको पनि बताइएको थियो तर यो तस्बिरले भने झन् विवाद सिर्जना गरेको छ । पुर्व युवराज्ञी हिमानी शाहका पति समेत रहेका उनले यस्तो गतिबिधि देखाउन नहुने उनका समर्थकहरुको भनाइ रहेको छ ।

युट्युबर सोनिका रोकायासँगको हिमचिम बढेपछि उनका फ्यानहरुले उनको खुलेरै विरोध गरेका छन् । केही समर्थकहरुले उनीबाट यस्तो अपेक्षा नगरेको बताएका छन् ।

अष्ट्रेलीयामा बस्ने एक नेपाली जसलाई कट्टर शाहीवादी पृष्ठभूमि भएको परिवारसँग सम्बन्धित मानिएको थियो उनले पनि शाहको प्रोफाइल तस्विर सोनीका रोकायासँग देखेपछि यति घिनलाग्दो भनेर टिप्पणी गरेका छन् । उनलाई अनफ्रेण्ड पनि गरिदिएको बताएका छन् ।

उनले भनेका छन्,‘अब म त्यो मान्छेलाई घृणा गर्छु ।’ नाम नबताउने सर्तमा उनले यो टिप्पणी गरेको मिडिया रिपोर्टमा उल्लेख छ । तीन सन्तानका पिताले गरेको यो हर्कतका कारण शाह परिवारले पाएको सम्मानमा पनि आँच आउने काम भएको उनले बताएका छन् ।

You May Also Like