कालिकोटको पर्यटकीयस्थल रुडुबन्चुमा गाडी गुड्याे

कालिकोट । जिल्लाको तिलागुफा नगरपालिका–१० को रुडुबन्चुमा गाडी पुगेको छ । स्थानीय तहको सरकारले जिल्लामा नै पहिलो पटक स्थानीय बजेटबाट नै सडक निर्माण गरेर गाडी पु¥याएको खबर आजको मालिका पोष्ट दैनिकमा छापिएको छ ।

स्थानीय तहबाट ३२ लाख रुपैयाँ विनियोजन गरेर चिल्लायादेखि निकै विकट रुपमा चिनिएको रुडबन्चुसम्म ८ किलोमिटर सडक निर्माण भएपछि पहिलो पटक गाडी पुगेको हो ।

तिलागुफा नगरपालिका निकै विकट रुपमा रहेको गाउँमा आफ्नो पहिलो प्राथमिकता गाडी पु¥याउने रहेको र त्यो कामलाई सार्थकता दिन आफुले निकै मिहिनेत गरेको तिलागुफा नगरपालिकाका प्रमुख रतनबहादुर शाहीले बताए । ‘नगरपालिका भित्रको निकै विकट गाउँ रुडुबन्चु हो ।’

साभारः Image result for paschimnepal.com

 

हामीलाई तपाई फेसबुकमा यहाँ, ट्विटरमा यहाँर युट्युवमा यहाँबाट भेट्न सक्नुहुन्छ

 

You May Also Like

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ