रुनीले गरे गोल, एभर्टनले जित्यो

पुस ४ – इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत सोमबार राति भएको खेलमा वायने रुनीको टिम एभर्टन विजयी भएको छ । घरेलु मैदानमा भएको खेलमा एभर्टनले स्वान्सी सिटीलाई ३–१ ले हराएको हो । 

सुरुमा पछि परेर पनि एभर्टन जित निकाल्न सफल भएको हो । ३५ औं मिनेटमा फेरको गोलबाट स्वान्सी सिटीले सुरुवाति अग्रता लिएको थियो । तर त्यसपछि एभर्टनले लगातार गोल गर्दै महत्वपूर्ण जित निकालेको हो । पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा कालभर्ट लेविनले एभर्टनका लागि बराबरी गरे । ६४ औं मिनेटमा जिल्फी सिगडर्सनले गोल गर्दै एभर्टनलाई २–१ को अग्रता दिलाए । ७३ औं मिनेटमा पाएको पेनाल्टीमा वायने रुनीले गोल गरेपछि एभर्टन ३–१ ले विजयी भयो । जितपछि नवौं स्थानको एभर्टनको १८ खेलबाट २५ अंक भएको छ । १७ अंकसहित क्रिष्टिल प्यालेस चौधौँ स्थानमा छ । 

हामीलाई तपाई फेसबुकमा यहाँ, ट्विटरमा यहाँर युट्युवमा यहाँबाट भेट्न सक्नुहुन्छ

 

हामीलाई तपाई फेसबुकमा यहाँ, ट्विटरमा यहाँर युट्युवमा यहाँबाट भेट्न सक्नुहुन्छ

 

You May Also Like

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ